ÁLLÁS LEHETŐSÉGEINK!

  • Építésvezető
  • Műszaki előkészítő
  • Művezető

Elvárásaink

  • Építő - vagy építész szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítástechnikai ismeretek (Office, World, Excel, Outlook)
  • Nagyfokú kommunikációs és szervező képesség
  • Felelőségteljes munkavégzés, problémamegoldó szemlélet
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés (3 hónap próbaidő után)
  • Biztos, kiszámítható, versenyképes jövedelem
  • Munkaeszközök (gépjármű, laptop, telefon)
  • Ács-állványozó
  • Kőműves

Elvárásaink

  • Szakirányú szakmunkás végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, felelősség vállalás, konstruktív gondolkodás
  • Csapatmunkában való együttműködés

  • Vasbeton szerkezetépítésben való jártasság (Zsaluzás)

  • Versenyképes fizetés és annak időszakos felülbírálata
  • Stabil, bejelentett állás
  • Munkába járás biztosítása
  • Egész éves (nem szezonális) munkalehetőség
  • Védőfelszerelés biztosítása
  • Munkaruházat (próbaidő után)

A kollégák jelentkezését elsősorban Mohács-Pécs vonzáskörzetéből várjuk.

Jelentkezni E-mail-ben, illetve Facebook-on lehet.

E-mail cím: grinbau@grinbau.hu

Facebook: facebook.com/grinbaukft